(216) 606 42 97

info@deadline.com.tr

DISG - DEADLİNE ISG TAKİP YAZILIMI

Web tabanlı olan bu uygulamamız, tamamen CSS3 ve HTML5 standartlarıyla geliştirilmiştir. .NET Platformu kullanılarak geliştirilen bu yazılım alt yapımız , kurumlara özel olarak uyarlanmaktadır.

Biliyoruz ki; her OSGB veya ISG biriminin iş yapış ve takip yöntemi birbirlerinden farklı olabiliyor. Bu yüzden işinizi yazılıma uydurmak zorunda kalmıyor bizler yazılımı sizin işinize uyarlıyoruz.

Bu yazılım ile OSGB HiSiP kapsamında talep edilen kriterlerden bazıları olan

  • Sürdürülebilirlik
  • Kurumsal Hafıza
  • Döküman Takibi
  • Dökümanlara Ulaşım ve Ulaşım Yetkisi
  • Yedekleme Koruma

gibi gereklilikleri de büyük ölçüde yerine getirmiş olursunuz.

Çünkü DISG - Deadline ISG Takip Yazılımı sayesinde, bütün firmaların / müşterilerin / şubelerin bilgileri her daim kayıt altında kalır ve her daim ulaşılabilir olur. Böylece sistemin işleyişi ve bilginin varlığı kişilere bağımlı olmaz ve sürdürülebilir olur. Her lokasyona yapılan çalışma kronolojik olarak kayıt altında olacağından, lokasyon bazında kurumsal hafıza da oluşmuş olacaktır.

Lokasyonların tüm acil durum eylem planları, risk değerlendirmeleri, tatbikatları, iş kazaları, ramak kala kayıtları, ortam ölçümleri, ziyaret ve öneri tespit defterleri vs düzenli bir şekilde elektronik ortamda saklanacağından döküman takibi yapmak da son derece kolay olacaktır.

Ayrıca her kullanıcı sadece kendi sorumlu olduğu lokasyonların datalarına erişebileceğinden, dökümanlara ulaşım ve ulaşım yetkisi konusunda da alt yapınızı hazır hale getirmiş olabileceksiniz.

Verilerin hepsi bulut sistemde yedekli bir şekilde barınacağından dolayı, yedekleme ve koruma kriterine de kolaylıkla cevap verebileceksiniz.

Tek tıklamayla ulaşabileceğiniz ön tanımlı 17 adet rapor formatı bulunmaktadır.

Bunlardan en önemlisi, Bölge Performans Raporu veya Uzman Performans Raporu'dur.

Bu rapor sayesinde tek bir tıklama ile, hangi uzmanın bünyesindeki firmalarda toplam ne kadar eğitim eksiği var, ne kadar muayene eksiği, ne kadar evrak eksiği, ne kadar periyodik kontrol eksiği var vs hepsi tek tabloda ve grafikte karşılaştırmalı olarak karşınıza çıkmaktadır. Hatta yeni mevzuattaki belli eksiklerin tespiti neticesinde bakanlık tarafından yansıtılabilecek ceza miktarları da hesap edilmekte ve o raporu görüntülediğiniz anda o uzmanın sorumlusu olduğu tüm firmalara eş zamanlı inceleme yapıldığında kesilebilecek toplam cezayı görebiliyor olmanız hem yöneticileri hemde uzmanları motive edecektir.

 

 

 

© CopyRight 2017 - Deadline Bilişim

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.