(216) 606 42 97

info@deadline.com.tr

HİJYEN GÖZETİM / DENETİM YAZILIMI

2009 Yılından bu yana Türkiye'de denetim yazılımı konusunda hizmet veren Deadline Bilişim firmasının yaptığı yazılımlarla şimdiye kadar 10.000'in üzerinde denetim gerçekleştirilmiştir. Hijyen / Otel / Gıda Denetim ve Gözetim yazılımlarımız asla paket olarak kullanıcıya sunulmamaktadır. Çalışmakta olduğumuz her müşterimizle gizlilik sözleşmesi imzalamakta ve yazılımı onların isteğine göre modifiye ve entegre etmekteyiz. Butik olarak hizmet vermekteyiz. Her müşterimize onlara özel olarak sıfırdan yazılım geliştirmekteyiz. Böylelikle işlerini asla yazılıma uydurmak zorunda kalmazlar, çünkü yazılım onların işlerine uyar.

Önce dinlemekle başlarız , denetim prosesinizi analiz ederiz, hangi aşamada ne gibi veriler girdiğinizi ve bu işin sonunda nasıl analizler yapmak istediğinizi ve bunlara istinaden ne tip raporlamalar çıkarmak istediğinizi algılarız ve yazılımı sizler için yeniden geliştiririz. 9 Yıllık bir know-how'a sahip olmamızdan dolayı böyle bir yazılımı sıfırdan sizler için geliştirmemiz en çok 1.5 ay gibi bir süre almaktadır.

Talep edeceğiniz başlangıç özelliklerine göre bir kurulum bedeli ortaya çıkmaktadır, ardından da aylık bakım/kira sözleşmesi adı altında SaaS formatında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu bakım sözleşmesi süresince yazılımla alakalı talep edebileceğiniz her türlü ek geliştirme, extra bir ücretlendirmeye gerek kalmadan tarafımızdan sağlanmaktadır.

 

Daha detaylı bilgi için bizlere iletişim formumuzdan ya da 0216 3 867 867 no'lu telefondan , 2 'yi tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

© CopyRight 2017 - Deadline Bilişim

Bu site DCMS altyapısıyla hazırlanmıştır.